Profile
Record of all refereed matches 2023/2024
The result is either the total result or the result of a selected season.
Competition | Competition | Appearances | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 66 | 5 | 2 | 9 | |||
3 Liga - Group I | 4 | 15 | 1 | 1 | 1 | ||
3 Liga - Group II | 6 | 24 | 2 | 0 | 4 | ||
3 Liga - Group III | 2 | 10 | 1 | 0 | 3 | ||
3 Liga - Group IV | 2 | 7 | 0 | 1 | 1 | ||
Central Youth League | 3 | 10 | 1 | 0 | 0 |
3 Liga - Group I
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
2 | Aug 13, 2023 | Swit N.D.M. (6.) | GKS Wikielec (3.) | 3:1 | 3 | - | 1 | - | |||||||||
8 | Sep 16, 2023 | LKS Lomza (13.) | Jagiellonia II (11.) | 2:1 | 6 | 1 | - | - | |||||||||
18 | Nov 26, 2023 | Pelikan Lowicz (4.) | GKS Belchatow (3.) | 0:1 | 4 | - | - | - | |||||||||
22 | Mar 23, 2024 | Pogon Grodzisk (1.) | GKS Wikielec (10.) | 5:0 | 2 | - | - | 1 |
3 Liga - Group II
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
4 | Aug 23, 2023 | Sokol Kleczew (10.) | KP Starogard (7.) | 4:3 | 4 | - | - | 1 | |||||||||
6 | Sep 2, 2023 | Zawisza (5.) | Cartusia Kartuzy (6.) | 0:2 | 5 | 1 | - | - | |||||||||
15 | Nov 5, 2023 | Cartusia Kartuzy (6.) | F. Swinoujscie (14.) | 1:2 | 3 | - | - | - | |||||||||
20 | Mar 10, 2024 | Polonia Sroda (10.) | Wikęd Luzino (16.) | 3:1 | 4 | 1 | - | 2 | |||||||||
29 | May 11, 2024 | Pogoń Nowe S. (10.) | Swit Szczecin (1.) | 1:2 | 6 | - | - | 1 | |||||||||
33 | Jun 1, 2024 | Zawisza (5.) | Gedania Gdansk (9.) | 2:0 | 2 | - | - | - |
3 Liga - Group III
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
10 | Sep 30, 2023 | Raków II (18.) | Warta Gorzow (12.) | 0:1 | 4 | - | - | 1 | |||||||||
13 | Oct 22, 2023 | Sl. Wroclaw II (2.) | Pniowek P. (8.) | 3:0 | 6 | 1 | - | 2 |
3 Liga - Group IV
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
24 | Apr 6, 2024 | Siarka T. (2.) | Chelmianka (7.) | 5:3 | 4 | - | 1 | 1 | |||||||||
31 | May 18, 2024 | Orleta R.P. (16.) | Karpaty Krosno (18.) | 1:2 | 3 | - | - | - |
Central Youth League
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
10 | Oct 15, 2023 | Legia U19 (3.) | Cracovia U19 (12.) | 7:2 | 3 | - | - | - | |||||||||
14 | Nov 11, 2023 | Wa. Poznan U19 (5.) | Jagiellonia U19 (9.) | 4:1 | 2 | 1 | - | - | |||||||||
15 | Nov 19, 2023 | Korona U19 (15.) | Pogon U19 (10.) | 2:2 | 5 | - | - | - |