Regionalliga Süd (- 11/12)
Germany
League level:
Fourth Tier
- Number of teams: 0 teams
- Players: 0
- Foreigners: 0 Players %
- ø-Market value: -
Complete Regionalliga Süd (- 11/12) schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/15/087:00 PM | ||||||
(12.) SSV Reutlingen | 1:2 | SSV Ulm 1846 (5.) | ||||
(16.) W. Mannheim | 1:4 | 1860 München II (2.) | ||||
Sat 8/16/082:00 PM | ||||||
(11.) Aschaffenburg | 1:1 | SC Freiburg II (10.) | ||||
(17.) Darmstadt 98 | 1:4 | Karlsruhe II (4.) | ||||
(18.) TSV Großbardorf | 1:4 | Nuremberg II (3.) | ||||
(13.) Heidenheim | 1:2 | SC Pfullendorf (6.) | ||||
(8.) E. Frankfurt II | 2:2 | 1. FCE Bamberg (9.) | ||||
(7.) Gr. Fürth II | 1:0 | Hessen Kassel (14.) | ||||
(1.) SV Wehen II | 5:2 | Unterhaching II (15.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/22/087:00 PM | ||||||
(8.) 1860 München II | 0:1 | E. Frankfurt II (5.) | ||||
(4.) SC Pfullendorf | 2:2 | TSV Großbardorf (15.) | ||||
Sat 8/23/082:00 PM | ||||||
(11.) Hessen Kassel | 2:1 | W. Mannheim (17.) | ||||
(13.) 1. FCE Bamberg | 2:4 | SSV Reutlingen (10.) | ||||
(7.) SSV Ulm 1846 | 0:0 | Heidenheim (12.) | ||||
(1.) Nuremberg II | 4:0 | Darmstadt 98 (18.) | ||||
(14.) SC Freiburg II | 1:3 | Gr. Fürth II (3.) | ||||
Sun 8/24/082:00 PM | ||||||
(9.) Karlsruhe II | 0:1 | SV Wehen II (2.) | ||||
(16.) Unterhaching II | 1:2 | Aschaffenburg (6.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/29/087:00 PM | ||||||
(18.) Darmstadt 98 | 0:0 | SC Pfullendorf (6.) | ||||
(10.) SSV Reutlingen | 1:1 | 1860 München II (9.) | ||||
Sat 8/30/082:00 PM | ||||||
(7.) Aschaffenburg | 1:1 | Gr. Fürth II (2.) | ||||
(14.) TSV Großbardorf | 2:2 | SSV Ulm 1846 (5.) | ||||
(11.) Heidenheim | 5:4 | 1. FCE Bamberg (15.) | ||||
(13.) W. Mannheim | 3:2 | SC Freiburg II (16.) | ||||
(3.) SV Wehen II | 0:2 | Nuremberg II (1.) | ||||
Sun 8/31/082:00 PM | ||||||
(17.) Unterhaching II | 2:2 | Karlsruhe II (8.) | ||||
Tue 9/16/085:00 PM | ||||||
(4.) E. Frankfurt II | 2:2 | Hessen Kassel (12.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 9/2/086:00 PM | ||||||
(8.) Gr. Fürth II | 0:1 | W. Mannheim (9.) | ||||
Fri 9/12/087:00 PM | ||||||
(12.) 1860 München II | 0:3 | Heidenheim (7.) | ||||
Sat 9/13/082:00 PM | ||||||
(6.) Hessen Kassel | 5:1 | SSV Reutlingen (15.) | ||||
(13.) 1. FCE Bamberg | 3:2 | TSV Großbardorf (16.) | ||||
(5.) SSV Ulm 1846 | 1:0 | Darmstadt 98 (18.) | ||||
(1.) Nuremberg II | 1:2 | Unterhaching II (14.) | ||||
(11.) Karlsruhe II | 1:3 | Aschaffenburg (4.) | ||||
(17.) SC Freiburg II | 0:3 | E. Frankfurt II (3.) | ||||
Sun 9/14/082:00 PM | ||||||
(10.) SC Pfullendorf | 0:2 | SV Wehen II (2.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/19/087:00 PM | ||||||
(17.) Darmstadt 98 | 5:2 | 1. FCE Bamberg (15.) | ||||
(13.) TSV Großbardorf | 3:1 | 1860 München II (14.) | ||||
Sat 9/20/082:00 PM | ||||||
(8.) Aschaffenburg | 1:3 | W. Mannheim (5.) | ||||
(7.) Heidenheim | 0:0 | Hessen Kassel (6.) | ||||
(10.) SSV Reutlingen | 4:0 | SC Freiburg II (18.) | ||||
(4.) SV Wehen II | 0:1 | SSV Ulm 1846 (2.) | ||||
Sun 9/21/082:00 PM | ||||||
(1.) E. Frankfurt II | 1:0 | Gr. Fürth II (11.) | ||||
(12.) Karlsruhe II | 1:1 | Nuremberg II (3.) | ||||
(16.) Unterhaching II | 0:2 | SC Pfullendorf (9.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/6/082:00 PM | ||||||
(2.) Nuremberg II | 1:0 | Aschaffenburg (11.) | ||||
Fri 9/26/087:00 PM | ||||||
(17.) 1. FCE Bamberg | 0:4 | SV Wehen II (3.) | ||||
(1.) SSV Ulm 1846 | 3:0 | Unterhaching II (16.) | ||||
Sat 9/27/082:00 PM | ||||||
(5.) Hessen Kassel | 5:0 | TSV Großbardorf (15.) | ||||
(13.) 1860 München II | 0:0 | Darmstadt 98 (14.) | ||||
(8.) SC Pfullendorf | 3:2 | Karlsruhe II (12.) | ||||
(4.) W. Mannheim | 2:1 | E. Frankfurt II (7.) | ||||
(10.) Gr. Fürth II | 0:0 | SSV Reutlingen (9.) | ||||
(18.) SC Freiburg II | 1:3 | Heidenheim (6.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/4/082:00 PM | ||||||
(9.) Aschaffenburg | 1:1 | E. Frankfurt II (7.) | ||||
(16.) Darmstadt 98 | 2:2 | Hessen Kassel (6.) | ||||
(12.) TSV Großbardorf | 2:0 | SC Freiburg II (18.) | ||||
(4.) Heidenheim | 2:1 | Gr. Fürth II (10.) | ||||
(11.) SSV Reutlingen | 0:3 | W. Mannheim (3.) | ||||
(1.) Nuremberg II | 4:1 | SC Pfullendorf (8.) | ||||
(5.) SV Wehen II | 0:0 | 1860 München II (15.) | ||||
Sun 10/5/082:00 PM | ||||||
(14.) Karlsruhe II | 1:1 | SSV Ulm 1846 (2.) | ||||
(17.) Unterhaching II | 2:4 | 1. FCE Bamberg (13.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/17/087:00 PM | ||||||
(1.) SSV Ulm 1846 | 3:0 | Nuremberg II (3.) | ||||
(6.) W. Mannheim | 1:2 | Heidenheim (2.) | ||||
Sat 10/18/082:00 PM | ||||||
(4.) Hessen Kassel | 2:1 | SV Wehen II (8.) | ||||
(15.) 1860 München II | 2:2 | Unterhaching II (17.) | ||||
(10.) 1. FCE Bamberg | 2:0 | Karlsruhe II (16.) | ||||
(7.) SC Pfullendorf | 1:0 | Aschaffenburg (11.) | ||||
(9.) Gr. Fürth II | 1:0 | TSV Großbardorf (13.) | ||||
(18.) SC Freiburg II | 0:2 | Darmstadt 98 (12.) | ||||
Sun 10/19/082:00 PM | ||||||
(5.) E. Frankfurt II | 4:0 | SSV Reutlingen (14.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/25/082:00 PM | ||||||
(12.) Aschaffenburg | 0:0 | SSV Reutlingen (14.) | ||||
(13.) Darmstadt 98 | 1:1 | Gr. Fürth II (9.) | ||||
(6.) Heidenheim | 1:2 | E. Frankfurt II (3.) | ||||
(7.) SC Pfullendorf | 2:1 | SSV Ulm 1846 (4.) | ||||
(5.) Nuremberg II | 2:2 | 1. FCE Bamberg (10.) | ||||
(8.) SV Wehen II | 0:3 | SC Freiburg II (18.) | ||||
(16.) Karlsruhe II | 1:3 | 1860 München II (11.) | ||||
(17.) Unterhaching II | 1:4 | Hessen Kassel (1.) | ||||
Sun 10/26/082:00 PM | ||||||
(15.) TSV Großbardorf | 0:6 | W. Mannheim (2.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/7/082:00 PM | ||||||
(2.) W. Mannheim | 2:1 | Darmstadt 98 (13.) | ||||
Wed 10/29/083:00 PM | ||||||
(1.) E. Frankfurt II | 3:0 | TSV Großbardorf (16.) | ||||
(18.) SC Freiburg II | 1:1 | Unterhaching II (17.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(6.) Hessen Kassel | 0:1 | Karlsruhe II (14.) | ||||
(12.) 1860 München II | 0:1 | Nuremberg II (3.) | ||||
(10.) 1. FCE Bamberg | 1:1 | SC Pfullendorf (7.) | ||||
(5.) SSV Ulm 1846 | 1:1 | Aschaffenburg (11.) | ||||
(15.) SSV Reutlingen | 0:1 | Heidenheim (4.) | ||||
Wed 11/5/087:00 PM | ||||||
(9.) Gr. Fürth II | 0:2 | SV Wehen II (8.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/1/082:00 PM | ||||||
(16.) TSV Großbardorf | 1:1 | SSV Reutlingen (15.) | ||||
(6.) SSV Ulm 1846 | 2:2 | 1. FCE Bamberg (11.) | ||||
(5.) Nuremberg II | 0:2 | Hessen Kassel (2.) | ||||
Sun 11/2/082:00 PM | ||||||
(18.) Unterhaching II | 0:1 | Gr. Fürth II (9.) | ||||
(8.) SV Wehen II | 2:0 | W. Mannheim (3.) | ||||
(14.) Darmstadt 98 | 1:3 | E. Frankfurt II (1.) | ||||
(10.) Aschaffenburg | 2:1 | Heidenheim (7.) | ||||
(4.) SC Pfullendorf | 2:0 | 1860 München II (13.) | ||||
(12.) Karlsruhe II | 0:0 | SC Freiburg II (17.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/7/087:00 PM | ||||||
(2.) Hessen Kassel | 2:0 | SC Pfullendorf (6.) | ||||
(14.) 1860 München II | 2:2 | SSV Ulm 1846 (4.) | ||||
Sat 11/8/082:00 PM | ||||||
(11.) 1. FCE Bamberg | 0:0 | Aschaffenburg (9.) | ||||
(5.) Heidenheim | 1:1 | TSV Großbardorf (16.) | ||||
(15.) SSV Reutlingen | 0:2 | Darmstadt 98 (13.) | ||||
(3.) W. Mannheim | 1:0 | Unterhaching II (18.) | ||||
(10.) Gr. Fürth II | 1:2 | Karlsruhe II (12.) | ||||
(17.) SC Freiburg II | 2:0 | Nuremberg II (8.) | ||||
Sun 11/9/082:00 PM | ||||||
(1.) E. Frankfurt II | 0:0 | SV Wehen II (7.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/14/087:00 PM | ||||||
(3.) SSV Ulm 1846 | 3:1 | Hessen Kassel (2.) | ||||
Sat 11/15/082:00 PM | ||||||
(9.) Aschaffenburg | 1:1 | TSV Großbardorf (16.) | ||||
(13.) Darmstadt 98 | 1:1 | Heidenheim (6.) | ||||
(14.) 1. FCE Bamberg | 1:2 | 1860 München II (12.) | ||||
(5.) SC Pfullendorf | 5:0 | SC Freiburg II (17.) | ||||
(7.) Nuremberg II | 1:1 | Gr. Fürth II (10.) | ||||
(11.) Karlsruhe II | 2:1 | W. Mannheim (4.) | ||||
(8.) SV Wehen II | 0:1 | SSV Reutlingen (15.) | ||||
Sun 11/16/082:00 PM | ||||||
(18.) Unterhaching II | 0:2 | E. Frankfurt II (1.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/21/082:30 PM | ||||||
(1.) E. Frankfurt II | 2:0 | Karlsruhe II (13.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(14.) SSV Reutlingen | 2:1 | Unterhaching II (18.) | ||||
Sat 11/22/082:00 PM | ||||||
(2.) Hessen Kassel | 3:1 | 1. FCE Bamberg (15.) | ||||
(16.) TSV Großbardorf | 0:4 | Darmstadt 98 (10.) | ||||
(5.) Heidenheim | 2:1 | SV Wehen II (8.) | ||||
(9.) Gr. Fürth II | 5:1 | SC Pfullendorf (6.) | ||||
(17.) SC Freiburg II | 1:1 | SSV Ulm 1846 (3.) | ||||
Sun 11/23/082:00 PM | ||||||
(4.) W. Mannheim | 1:1 | Nuremberg II (7.) | ||||
Tue 12/2/087:00 PM | ||||||
(11.) 1860 München II | 3:0 | Aschaffenburg (12.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/28/087:00 PM | ||||||
(10.) 1860 München II | 2:1 | Hessen Kassel (4.) | ||||
Sat 11/29/082:00 PM | ||||||
(13.) Aschaffenburg | 1:1 | Darmstadt 98 (12.) | ||||
(14.) 1. FCE Bamberg | 2:0 | SC Freiburg II (17.) | ||||
(8.) Nuremberg II | 1:2 | E. Frankfurt II (1.) | ||||
(7.) SV Wehen II | 1:0 | TSV Großbardorf (16.) | ||||
Sun 11/30/082:00 PM | ||||||
(11.) Karlsruhe II | 2:1 | SSV Reutlingen (15.) | ||||
(18.) Unterhaching II | 0:2 | Heidenheim (3.) | ||||
Tue 12/9/086:00 PM | ||||||
(5.) SSV Ulm 1846 | 1:1 | Gr. Fürth II (9.) | ||||
Wed 3/25/097:00 PM | ||||||
(6.) SC Pfullendorf | 0:1 | W. Mannheim (2.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/6/082:00 PM | ||||||
(13.) Aschaffenburg | 0:1 | Hessen Kassel (4.) | ||||
(12.) Darmstadt 98 | 0:1 | SV Wehen II (6.) | ||||
(15.) SSV Reutlingen | 0:4 | Nuremberg II (7.) | ||||
(3.) W. Mannheim | 2:0 | SSV Ulm 1846 (5.) | ||||
(9.) Gr. Fürth II | 3:1 | 1. FCE Bamberg (14.) | ||||
(17.) SC Freiburg II | 1:3 | 1860 München II (10.) | ||||
(16.) TSV Großbardorf | 6:1 | Unterhaching II (18.) | ||||
Sun 12/7/082:00 PM | ||||||
(1.) E. Frankfurt II | 2:0 | SC Pfullendorf (8.) | ||||
Tue 4/7/096:00 PM | ||||||
(2.) Heidenheim | 3:0 | Karlsruhe II (11.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/13/082:00 PM | ||||||
(2.) Hessen Kassel | 2:1 | SC Freiburg II (17.) | ||||
(6.) Nuremberg II | 6:1 | Heidenheim (4.) | ||||
(11.) Karlsruhe II | 2:1 | TSV Großbardorf (16.) | ||||
(5.) SV Wehen II | 2:1 | Aschaffenburg (14.) | ||||
Wed 12/17/086:30 PM | ||||||
(7.) SSV Ulm 1846 | 0:0 | E. Frankfurt II (1.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(8.) 1860 München II | 1:0 | Gr. Fürth II (10.) | ||||
(13.) 1. FCE Bamberg | 2:0 | W. Mannheim (3.) | ||||
(18.) Unterhaching II | 1:3 | Darmstadt 98 (12.) | ||||
Wed 4/29/097:00 PM | ||||||
(9.) SC Pfullendorf | 1:1 | SSV Reutlingen (15.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/20/082:00 PM | ||||||
(17.) SC Freiburg II | 1:3 | Aschaffenburg (14.) | ||||
(13.) Karlsruhe II | 0:2 | Darmstadt 98 (10.) | ||||
(5.) Nuremberg II | 4:0 | TSV Großbardorf (16.) | ||||
(9.) 1860 München II | 1:4 | W. Mannheim (3.) | ||||
(2.) Hessen Kassel | 3:0 | Gr. Fürth II (11.) | ||||
Sun 2/15/092:00 PM | ||||||
(18.) Unterhaching II | 0:2 | SV Wehen II (4.) | ||||
Wed 4/1/097:00 PM | ||||||
(12.) 1. FCE Bamberg | 2:1 | E. Frankfurt II (1.) | ||||
Tue 4/14/097:00 PM | ||||||
(7.) SSV Ulm 1846 | 3:0 | SSV Reutlingen (15.) | ||||
Wed 4/15/097:00 PM | ||||||
(8.) SC Pfullendorf | 2:1 | Heidenheim (6.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 5/26/097:00 PM | ||||||
(4.) W. Mannheim | 1:2 | Hessen Kassel (2.) | ||||
(6.) Heidenheim | 1:1 | SSV Ulm 1846 (7.) | ||||
(16.) TSV Großbardorf | 0:3 | SC Pfullendorf (8.) | ||||
(3.) SV Wehen II | 1:0 | Karlsruhe II (13.) | ||||
(12.) Gr. Fürth II | 1:2 | SC Freiburg II (17.) | ||||
Wed 5/27/096:30 PM | ||||||
(1.) E. Frankfurt II | 2:1 | 1860 München II (9.) | ||||
(15.) SSV Reutlingen | 0:1 | 1. FCE Bamberg (10.) | ||||
Sat 5/30/092:00 PM | ||||||
(11.) Darmstadt 98 | 1:1 | Nuremberg II (5.) | ||||
Tue 6/2/096:30 PM | ||||||
(14.) Aschaffenburg | 1:3 | Unterhaching II (18.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/28/092:00 PM | ||||||
(12.) Gr. Fürth II | 1:1 | Aschaffenburg (14.) | ||||
(2.) Hessen Kassel | 2:2 | E. Frankfurt II (1.) | ||||
(16.) SC Freiburg II | 1:0 | W. Mannheim (7.) | ||||
Tue 3/3/093:00 PM | ||||||
(3.) Nuremberg II | 4:2 | SV Wehen II (4.) | ||||
(13.) Karlsruhe II | 0:4 | Unterhaching II (18.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(6.) SSV Ulm 1846 | 2:1 | TSV Großbardorf (17.) | ||||
Wed 3/18/097:00 PM | ||||||
(10.) 1. FCE Bamberg | 0:1 | Heidenheim (5.) | ||||
Tue 3/24/097:00 PM | ||||||
(9.) 1860 München II | 5:2 | SSV Reutlingen (15.) | ||||
Sat 4/11/093:00 PM | ||||||
(8.) SC Pfullendorf | 2:0 | Darmstadt 98 (11.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/6/097:00 PM | ||||||
(7.) W. Mannheim | 0:0 | Gr. Fürth II (11.) | ||||
Sat 3/7/092:00 PM | ||||||
(17.) TSV Großbardorf | 0:2 | 1. FCE Bamberg (10.) | ||||
(12.) Darmstadt 98 | 0:4 | SSV Ulm 1846 (4.) | ||||
(6.) SV Wehen II | 1:1 | SC Pfullendorf (8.) | ||||
(13.) Aschaffenburg | 2:1 | Karlsruhe II (14.) | ||||
Sun 3/8/092:00 PM | ||||||
(18.) Unterhaching II | 1:1 | Nuremberg II (5.) | ||||
(1.) E. Frankfurt II | 1:2 | SC Freiburg II (15.) | ||||
Wed 4/1/096:00 PM | ||||||
(3.) Heidenheim | 2:0 | 1860 München II (9.) | ||||
Wed 4/22/097:00 PM | ||||||
(16.) SSV Reutlingen | 2:2 | Hessen Kassel (2.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/14/092:00 PM | ||||||
(7.) W. Mannheim | 1:1 | Aschaffenburg (13.) | ||||
(10.) 1. FCE Bamberg | 2:1 | Darmstadt 98 (12.) | ||||
(2.) Hessen Kassel | 0:1 | Heidenheim (3.) | ||||
(16.) SC Freiburg II | 2:3 | SSV Reutlingen (15.) | ||||
(11.) Gr. Fürth II | 2:1 | E. Frankfurt II (1.) | ||||
(4.) SSV Ulm 1846 | 2:0 | SV Wehen II (8.) | ||||
Sun 3/15/092:00 PM | ||||||
(5.) Nuremberg II | 2:1 | Karlsruhe II (14.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(9.) 1860 München II | 4:0 | TSV Großbardorf (17.) | ||||
Wed 3/18/096:30 PM | ||||||
(6.) SC Pfullendorf | 3:1 | Unterhaching II (18.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/20/092:00 PM | ||||||
(15.) SSV Reutlingen | 1:0 | Gr. Fürth II (11.) | ||||
Sat 3/21/092:00 PM | ||||||
(2.) Heidenheim | 5:1 | SC Freiburg II (16.) | ||||
(18.) TSV Großbardorf | 1:3 | Hessen Kassel (1.) | ||||
(12.) Darmstadt 98 | 3:2 | 1860 München II (9.) | ||||
(7.) SV Wehen II | 3:0 | 1. FCE Bamberg (10.) | ||||
(13.) Aschaffenburg | 1:3 | Nuremberg II (3.) | ||||
Sun 3/22/092:00 PM | ||||||
(4.) E. Frankfurt II | 0:2 | W. Mannheim (6.) | ||||
(17.) Unterhaching II | 0:0 | SSV Ulm 1846 (5.) | ||||
(14.) Karlsruhe II | 2:0 | SC Pfullendorf (8.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 3/26/097:00 PM | ||||||
(1.) Hessen Kassel | 3:0 | Darmstadt 98 (12.) | ||||
Sat 3/28/092:00 PM | ||||||
(4.) E. Frankfurt II | 1:0 | Aschaffenburg (13.) | ||||
(16.) SC Freiburg II | 3:0 | TSV Großbardorf (18.) | ||||
(11.) Gr. Fürth II | 1:2 | Heidenheim (2.) | ||||
(6.) W. Mannheim | 3:0 | SSV Reutlingen (15.) | ||||
(8.) SC Pfullendorf | 1:2 | Nuremberg II (3.) | ||||
(5.) SSV Ulm 1846 | 6:1 | Karlsruhe II (14.) | ||||
(10.) 1860 München II | 0:1 | SV Wehen II (7.) | ||||
Sat 4/4/092:00 PM | ||||||
(9.) 1. FCE Bamberg | 1:0 | Unterhaching II (17.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/3/097:30 PM | ||||||
(12.) Darmstadt 98 | 0:0 | SC Freiburg II (16.) | ||||
Sat 4/4/092:00 PM | ||||||
(13.) Aschaffenburg | 2:1 | SC Pfullendorf (8.) | ||||
(18.) TSV Großbardorf | 0:2 | Gr. Fürth II (11.) | ||||
Sun 4/5/092:00 PM | ||||||
(3.) Nuremberg II | 2:2 | SSV Ulm 1846 (4.) | ||||
Tue 4/7/097:00 PM | ||||||
(14.) SSV Reutlingen | 5:1 | E. Frankfurt II (5.) | ||||
Wed 4/8/096:30 PM | ||||||
(17.) Unterhaching II | 0:2 | 1860 München II (10.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(7.) SV Wehen II | 0:1 | Hessen Kassel (1.) | ||||
Sat 4/11/092:00 PM | ||||||
(2.) Heidenheim | 2:1 | W. Mannheim (6.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(15.) Karlsruhe II | 1:4 | 1. FCE Bamberg (9.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/17/097:00 PM | ||||||
(9.) 1860 München II | 3:0 | Karlsruhe II (16.) | ||||
Sat 4/18/092:00 PM | ||||||
(14.) SSV Reutlingen | 2:2 | Aschaffenburg (12.) | ||||
(11.) Gr. Fürth II | 3:1 | Darmstadt 98 (13.) | ||||
(5.) SSV Ulm 1846 | 3:4 | SC Pfullendorf (8.) | ||||
(1.) Hessen Kassel | 4:0 | Unterhaching II (17.) | ||||
(15.) SC Freiburg II | 3:1 | SV Wehen II (7.) | ||||
(6.) W. Mannheim | 2:0 | TSV Großbardorf (18.) | ||||
Sun 4/19/092:00 PM | ||||||
(10.) 1. FCE Bamberg | 0:2 | Nuremberg II (3.) | ||||
(4.) E. Frankfurt II | 1:1 | Heidenheim (2.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/24/097:00 PM | ||||||
(7.) SC Pfullendorf | 4:2 | 1. FCE Bamberg (10.) | ||||
Sat 4/25/092:00 PM | ||||||
(3.) Nuremberg II | 0:4 | 1860 München II (9.) | ||||
(12.) Aschaffenburg | 0:0 | SSV Ulm 1846 (5.) | ||||
(2.) Heidenheim | 1:0 | SSV Reutlingen (15.) | ||||
(13.) Darmstadt 98 | 1:1 | W. Mannheim (6.) | ||||
(8.) SV Wehen II | 2:2 | Gr. Fürth II (11.) | ||||
Sun 4/26/092:00 PM | ||||||
(16.) Karlsruhe II | 2:5 | Hessen Kassel (1.) | ||||
(17.) Unterhaching II | 1:4 | SC Freiburg II (14.) | ||||
Tue 5/5/096:00 PM | ||||||
(18.) TSV Großbardorf | 1:5 | E. Frankfurt II (4.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 5/1/097:00 PM | ||||||
(10.) 1. FCE Bamberg | 1:0 | SSV Ulm 1846 (6.) | ||||
(1.) Hessen Kassel | 1:0 | Nuremberg II (4.) | ||||
(5.) W. Mannheim | 1:0 | SV Wehen II (8.) | ||||
Sat 5/2/092:00 PM | ||||||
(2.) Heidenheim | 3:1 | Aschaffenburg (13.) | ||||
(15.) SSV Reutlingen | 0:0 | TSV Großbardorf (17.) | ||||
(9.) 1860 München II | 0:0 | SC Pfullendorf (7.) | ||||
(12.) SC Freiburg II | 1:0 | Karlsruhe II (16.) | ||||
(11.) Gr. Fürth II | 1:0 | Unterhaching II (18.) | ||||
(3.) E. Frankfurt II | 2:1 | Darmstadt 98 (14.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/9/092:00 PM | ||||||
(7.) SC Pfullendorf | 1:0 | Hessen Kassel (2.) | ||||
(6.) SSV Ulm 1846 | 3:0 | 1860 München II (9.) | ||||
(12.) Aschaffenburg | 2:0 | 1. FCE Bamberg (10.) | ||||
(14.) Darmstadt 98 | 2:2 | SSV Reutlingen (15.) | ||||
(16.) Karlsruhe II | 2:1 | Gr. Fürth II (11.) | ||||
(4.) Nuremberg II | 3:0 | SC Freiburg II (13.) | ||||
(8.) SV Wehen II | 0:2 | E. Frankfurt II (3.) | ||||
Sun 5/10/092:00 PM | ||||||
(18.) Unterhaching II | 1:2 | W. Mannheim (5.) | ||||
(17.) TSV Großbardorf | 2:4 | Heidenheim (1.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/11/092:30 PM | ||||||
(3.) E. Frankfurt II | 2:1 | Unterhaching II (18.) | ||||
Tue 5/12/096:30 PM | ||||||
(13.) SC Freiburg II | 4:2 | SC Pfullendorf (7.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(8.) 1860 München II | 1:1 | 1. FCE Bamberg (10.) | ||||
Wed 5/13/095:30 PM | ||||||
(11.) Gr. Fürth II | 0:1 | Nuremberg II (4.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(5.) W. Mannheim | 3:0 | Karlsruhe II (16.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(17.) TSV Großbardorf | 1:4 | Aschaffenburg (12.) | ||||
(1.) Heidenheim | 2:0 | Darmstadt 98 (15.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(2.) Hessen Kassel | 3:0 | SSV Ulm 1846 (6.) | ||||
(14.) SSV Reutlingen | 3:0 | SV Wehen II (9.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/16/092:00 PM | ||||||
(10.) 1. FCE Bamberg | 1:2 | Hessen Kassel (2.) | ||||
(12.) Aschaffenburg | 0:2 | 1860 München II (8.) | ||||
(15.) Darmstadt 98 | 0:1 | TSV Großbardorf (17.) | ||||
(9.) SV Wehen II | 0:1 | Heidenheim (1.) | ||||
(7.) SC Pfullendorf | 1:1 | Gr. Fürth II (11.) | ||||
(6.) SSV Ulm 1846 | 3:1 | SC Freiburg II (14.) | ||||
Sun 5/17/092:00 PM | ||||||
(18.) Unterhaching II | 0:1 | SSV Reutlingen (13.) | ||||
(4.) Nuremberg II | 1:1 | W. Mannheim (5.) | ||||
(16.) Karlsruhe II | 0:2 | E. Frankfurt II (3.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/23/092:00 PM | ||||||
(15.) Darmstadt 98 | 2:1 | Aschaffenburg (13.) | ||||
(2.) Hessen Kassel | 3:4 | 1860 München II (7.) | ||||
(12.) SC Freiburg II | 5:0 | 1. FCE Bamberg (10.) | ||||
(11.) Gr. Fürth II | 1:1 | SSV Ulm 1846 (6.) | ||||
(4.) W. Mannheim | 2:0 | SC Pfullendorf (8.) | ||||
(14.) SSV Reutlingen | 1:3 | Karlsruhe II (16.) | ||||
(1.) Heidenheim | 3:2 | Unterhaching II (18.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(17.) TSV Großbardorf | 1:3 | SV Wehen II (9.) | ||||
Sun 5/24/092:00 PM | ||||||
(3.) E. Frankfurt II | 2:2 | Nuremberg II (5.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/30/092:00 PM | ||||||
(2.) Hessen Kassel | 4:0 | Aschaffenburg (14.) | ||||
(16.) Karlsruhe II | 0:2 | Heidenheim (1.) | ||||
(6.) SSV Ulm 1846 | 0:1 | W. Mannheim (4.) | ||||
(10.) 1. FCE Bamberg | 1:1 | Gr. Fürth II (11.) | ||||
(7.) 1860 München II | 2:1 | SC Freiburg II (12.) | ||||
(18.) Unterhaching II | 2:1 | TSV Großbardorf (17.) | ||||
(8.) SC Pfullendorf | 2:2 | E. Frankfurt II (3.) | ||||
Wed 6/3/096:00 PM | ||||||
(5.) Nuremberg II | 1:1 | SSV Reutlingen (13.) | ||||
Thu 6/4/096:30 PM | ||||||
(9.) SV Wehen II | 2:0 | Darmstadt 98 (15.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 6/6/092:00 PM | ||||||
(14.) SC Freiburg II | 1:3 | Hessen Kassel (2.) | ||||
(11.) Gr. Fürth II | 0:4 | 1860 München II (6.) | ||||
(4.) W. Mannheim | 0:0 | 1. FCE Bamberg (10.) | ||||
(3.) E. Frankfurt II | 3:1 | SSV Ulm 1846 (7.) | ||||
(12.) SSV Reutlingen | 1:0 | SC Pfullendorf (8.) | ||||
(1.) Heidenheim | 0:3 | Nuremberg II (5.) | ||||
(17.) TSV Großbardorf | 1:3 | Karlsruhe II (16.) | ||||
(15.) Darmstadt 98 | 6:3 | Unterhaching II (18.) | ||||
(13.) Aschaffenburg | 2:0 | SV Wehen II (9.) |